Tato pozice s výhledem kariérního růstu vzniká v mezinárodním a dynamickém start-upu se sídlem v širším centru Prahy. Další informace se dozvíte na našich webových stránkách http://www.fordistgroup.eu/cs/ anebo u případného pohovoru.

Samostatná účetní

Hledáme nadšeného týmového hráče, který bude schopný samostatně pracovat na nových výzvách a nastavení procesů v mladé a stále rostoucí společností se skvělou budoucností! Nabízíme skvělou příležitost, pokud chcete získat zkušenosti v malé mezinárodní firmě Jedná se o smlouvu na dobu 12 měsíců, na jejímž základě úspěšní zaměstnanci získají pracovní pozici na dobu neurčitou.

Náplň práce:

- zpracování kompletního účetnictví a daňové evidence

- zaúčtovávání a práce s doklady (faktury, bankovní výpisy)

- práce na pravidelných uzávěrkách

- pořízení, vyřazení, převody majetku, odpisy

- kontrola věcné a daňové správnosti dokladů

- příprava daňových přiznání - DPH, kontrolní hlášení

Požadavky:

- min. SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru

- praxe ve vedení účetnictví min. 4 roky

- samostatnost

- důslednost, spolehlivost a loajalita

- příjemné vystupování

- zájem o další prohlubování odbornosti

- znalost ERP systému Microsoft Dynamics NAV je výhodou.

- základní komunikativní znalost AJ je výhodou

Nabízíme:

- zajímavé platové ohodnocení

- dovolenou navíc

- interní a externí výhody

- přátelská atmosféra

- řízený adaptační proces

- být součástí zajímavého projektu

- vzdělávání

Nástup: možno ihned a pokud máte již naplánovanou dovolenou, tak Vás bezproblémů pustíme.

Pracoviště: Praha 8 – Karlín, 5 min od stanice metra Křižíková

Společnost
Fordist Czech, s.r.o.
Adresa
Thámova 166/18, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Doprava, logistika a zásobování, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Rozpočtář/kalkulant, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel