Jsme sebevědomá a silná společnost nabízející našim klientům opravdové partnerství, jistotu a nadstandardní péči.
Za 25 let své existence se firma INTEGRA GROUP, s.r.o. propracovala v oblasti realizace interiérů obchodních jednotek na špičku v České republice. Společnost specializující se na interiérové stavebnictví garantuje zkušenosti, prvotřídní kvalitu a perfektní zákaznický servis plošně po celém území České a Slovenské republiky.

Hlavní účetní + mzdová účetní

Co vás čeká

- komplexní účtování obchodní společnosti včetně mezd

- zpracování DPH , kontrolního hlášení, souhrnného hlášení

- kontrola a účtování správnosti přijatých daňových dokladů

- vystavování daňových dokladů na cílové zákazníky

- vedení podpůrných evidencí, účtování pokladen, banky

- měsíční a roční uzávěrky

- inventarizace účtů

- účtování dohadných položek

- příprava dokladů pro audit

- komunikace s finanční správou, zdravotními pojišťovnami a Českou správou soc.zabezpečení a pod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ/VŠ ekonomického směru

- perfektní znalost vedení účetnictví

- praxe na podobné pozici min. 2roky

- znalost práce na PC, velmi dobrou znalost MS Office - excel,word

- pokročilá orientace v daňové problematice

- znalost výpočtu mezd, ročního vyúčtování, zpracování exekucí

- velmi dobré komunikační schopnosti

- spolehlivost,pečlivost,přesnost

- ochotu učit se novým věcem

Výhodou bude, pokud budete umět

- znalost anglického jazyka

Co vám můžeme nabídnout

- práce na HPP, nebo smlouvu OSVĆ

- flexibilní začátek/ konec pracovní doby po dohodě

- výuku AJ na pracovišti

- mobilní telefon

- zdarma rozšiřující kurzy účetnictví

- MULTISPORT kartu

- pravidelné neformální firemní akce

- možnost občasné práce z domova

Společnost
INTEGRA GROUP s.r.o.
Adresa
Papírenská 1113/1b, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel