Orbico s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny Orbico Group, která působí v 19 zemích Evropy. V České a Slovenské republice je distributorem řady značek jako Duracell, Oral-B, Braun, Pringles, Kellogg´s a dětských hraček.
V současné době hledáme člena týmu na pozici:

Business Development Manager - Duracell

Co vás čeká

  • rozvíjení značky Duracell na CZ/SK trhu
  • příprava obchodní strategie pro trvalý a dlouhodobý rozvoj značky
  • rozvoj obchodních plánů, obchodních a trade marketingových aktivit na všech segmentech trhu
  • získávání nových prodejních příležitostí (nové prodejní kanály, zvyšování podílu na trhu)
  • porovnávání obchodních výsledků, ziskovosti a marketingových investic vůči stanoveným cílům
  • identifikace potencionálních problémových oblastí, adaptace plánů atd. za účelem dosažení lepších výsledků
  • spolupráce s odděleními napříč firmou (logistika, marketing, finance, ...)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Praxe na pozici KAM v sektoru elektro/FMCG - podmínkou
  • výborné obchodní a vyjednávací schopnosti
  • strategické myšlení
  • zkušenosti z dalších segmentů vítány
  • Znalost angličtiny v mluveném i psaném projevu podmínkou (emailová komunikace, porady)

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci s globální značkou v úspěšné rostoucí společnosti
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days ročně, firemní auto, úhrada části soukromých km firmou, flexibilní pracovní doba, sleva na výrobky, Multisport karta
  • Motivační balíček odměn: základní mzda + bonusy
  • Práci v mezinárodním prostředí v přátelském kolektivu
  • Kanceláře v širším centru Prahy

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis se stručným motivačním dopisem. Předem děkujeme!

www.orbico-cz.cz

Společnost
Orbico s.r.o.
Adresa
Vinohradská 1597/174, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Marketingová strategie, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Orbico s.r.o., Markéta Exnerová