Největší finančněporadenská společnost na českém trhu Partners Financial Services, a.s. vypisuje výběrové řízení na pozici

Regionální manažer poboček Partners market

Máte zkušenost s budování a vedením pobočkové sítě?

Chcete se podílet na nejdůležitějším projektu v růstové finanční
instituci?

Přidejte se k nám do týmu!

Co vás čeká jako regionálního manažera ?

Budete se podílet na budování sítě kamenných franšízových poboček Partners market od schvalování osoby franšízanta, vhodné lokality až po otevření pobočky.

Budete zodpovědní za výsledky, výkony i kvalitu práce poboček ve vašem regionu. Budete prostředníkem mezi franšízou a centrálou Partners.

Ve spolupráci s pracovníky centrály budete nastavovat pravidla pro řízení, chod a kontrolu fungování franšíz v oblastech IT, HR, marketingu i obchodu.

Hledáme manažera, kterého baví být 5 dní v týdnu na cestách, který dokáže efektivně řídit kolem 20 poboček Partners market. Hledáme samostatného člověka, který umí komunikovat a dokáže motivovat franšízanty k výsledkům.

V současné chvíli hledáme regionálního manažera pro kraje Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský, Vysočina a Pardubický.

Koho hledáme ?

Osobnost, která má zkušenosti s budováním pobočkové sítě.

Manažera, který dokáže efektivně řídit větší množství poboček, být neustále na cestách a efektivně komunikovat se zástupci pobočkové sítě i centrály Partners.

Pracovitého samostatného člověka se schopností rychle se zorientovat v novém oboru a nebát se nést zodpovědnost za své rozhodnutí.

Motivátora, který pomůže pobočkám k růstu a výsledkům.

Praxe nebo vzdělání v oboru financí, bankovních a pojistných produktů výhodou, ale ne podmínkou.

Pokud vás nabídka zaujala, tak neváhejte a posílejte své CV spolu s motivačním dopisem proč právě VY do Partners na pozici Regionálního manažera franšízových poboček.


Informace o pozici

Společnost
Partners Financial Services, a.s.
Adresa
Holandská 878/2, Brno – Štýřice
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel