Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

iOS Developer Junior/Medior

Pro našeho klienta, významnou SW společnost se sídlem v centru Prahy, hledáme iOS developery pro projekty u klientů z bankovní oblasti. Do nově rostoucího týmu hledáme juniory nebo mediory. Nabízíme možnost práce na HPP nebo IČO.

Náplň práce:

Návrh, vývoj a údržba aplikací na platformě iOS
Vedení celého životní cyklus aplikace od koncepční fáze až po nasazení

Očekáváme:

VŠ vzdělání technického směru
Zkušenosti s vývojem pro platformu iOS, u juniorů stačí roční zkušenost
Znalost programovacího jazyka Swift, výhodu některý z jazyků C++/Java/JS/C#
Zkušenosti s objektově orientovaným programováním
Komunikativní znalost anglického jazyka
Znalost agilního vývoje vítána

Nabízíme:

Zajímavou práci na různorodých projektech s využitím nejnovějších technologií
Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na pojištění, sportovní akce, vzdělávání, pružná pracovní doba, občerstvení na pracovišti)
Moderní pracovní prostředí a přátelská firemní kultura
Zázemí stabilní, úspěšné a rozvíjející se společnosti
Pracovní poměr na dobu neurčitou

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.