Jste technický typ, který je schopen pracovat v prostředí rychlého leteckého světa?

LOM PRAHA s.p., významný podnik s více než 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu:

SPRÁVCE INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Náplň práce:

* budete implementovat a spravovat IS (především ERP systému MS Dynamics AX ale i dalších IS);
* budete mít zodpovědnost za provozuschopnost IS;
* budete konfigurovat a přizpůsobovat IS;
* budete vyhledávat nekonzistence v datech IS a jejich řešení (formou SQL dotazů);
* budete instalovat a testovat nové verze IS;
* budete řešit vady či nedostatky IS;
* budete řešit výstupy či importy dat z/do IS;
* budete analyzovat a řešit požadavky uživatelů ve spolupráci s klíčovými uživateli;
* budete školit uživatele;
* budete vytvářet uživatelské či školící dokumentace k používání IS (dílčí metodické návody, testovací scénáře,…);
* budete optimalizovat podnikové procesy efektivními postupy v IS;
* administrace databázového serveru MS SQL Server;
* zálohování;
* tvorba uživatelských šablon (pro tiskové výstupy, exporty dat), reportů v MS Reporting Services, Workflow v IS;
* příprava prostředí pro práci s nástroji typu Business Intelligence pro interaktivní grafický přístup k datům a provádění analýz;
* další potřebné činnosti z oblasti správy informačních systémů.

Co od Vás očekáváme?

* hledáme někoho se střední nebo vysokou školou technického směru (informatika/elektrotechnické/strojní);
* výbornou znalost MS SQL Serveru (T-SQL);
* výbornou znalost prostředí MS Office;
* výhodou je znalost ERP MS Dynamics AX – ideálně na pozici administrátora;
* výhodou je znalost prostředí MS SharePoint (SharePoint Portal Server, Windows SharePoint Services);
* řidičský průkaz skupiny B;
* cizí jazyky - některé programy jsou v anglickém jazyce;
* samostatné uvažování se smyslem pro zodpovědnost při plnění pracovních úkolů, pečlivost, flexibilita, schopnost pracovat v týmu;
* analytické a technické myšlení;
* prezentační a komunikační dovednosti;
* vysoké pracovní nasazení;
* ochota učit se nové věci a aktivní přístup k sebevzdělávání.

Co Vám můžeme nabídnout?

* zajímavou pracovní příležitost v oboru letectví;
* zázemí stabilní společnosti;
* možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj;
* ostatní pracují 40 hodni týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden;
* zaměstnanecké výhody (např. kvalitní dotované závodní stravování v areálu společnosti, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, příspěvek na dovolenou, příspěvek na kulturu, jazykové kurzy, dotovaná karta MultiSport a další);
* odpovídající mzdové ohodnocení;

Nástup ihned nebo dle dohody.

Místo výkonu práce Praha - Malešice.

Chcete nám ukázat, že jste to právě vy, koho hledáme?

Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Tiskařská 270/8, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Support IS, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel