ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Dnes patříme mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializujeme se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými máme více než dvacetileté zkušenosti

Network Security Engineer

Popis pozice:

Do našeho security týmu hledáme kandidáty, který by byl specializováni na oblast síťové bezpečnosti v oblasti Cisco technologií a dalších technologí.

V dané oblasti bude kandidát v našem týmu zodpovědný za:

  • Presales tj. prezentace pro zákazníky, vytváření návrhu řešení a specifikací pro obchodní oddělení, vytváření technických části odpovědí na poptávky zákazníků a to ve všech technologických oblastech, za které je kandidát zodpovědný (network security)
  • Implementace tj. být součástí projektového týmu se zodpovědností za instalace/implementace/konfigurace
  • Školení tj. stát se certifikovaným instruktorem a být schopen školit kurzy s tématikou Network Security
  • Support tj. troubleshooting a řešení trouble ticketů v příslušných oblastech, provádění analýzy logů a profylaxí u zákazníků

Očekávané znalosti:

Obecně jsou očekávány znalosti a zkušenosti v oblasti Routing&Switching na produktech CISCO SYSTEMS, není nutná znalost a zkušenost přímo se síťovou bezpečností pokud bude ochota se tímto směrem specializovat a doučit se je.

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, zaměření na IT (vysokoškolské vzdělání výhodou).
  • Zkušenosti v IT/Networking oblasti - školení, práce na projektech, konzultace, servisní činnosti apod. (není podmínkou).Dobré znalosti IP networkingu
  • Znalosti síťové bezpečnostní problematiky produktů Cisco Systems (firewall, IPS, VPN, malware) - NENI PODMINKOU
  • Dobré znalosti Cisco směrovačů a přepínačů
  • Dobré znalosti směrovacích protokolů (RIP, EIGRP, OSPF, BGP)
  • Dobré znalosti práce s Windows
  • Dobré znalosti práce s Unix
  • Profesionální schopnosti ve všech fázích řešení technického případu či služby Expertního centra (EC) – podpora stávajícího obchodního stavu, analýza a definice poptávky a spolupráce s obchodním týmem na jejím vyřešení, identifikace dalších obchodních příležitostí.
  • Schopnost samostatné i týmové práce.
  • Schopnost pracovat se stálým nasazením, dovést věci do realizovatelného stavu.
  • Loajalita k firmě.
  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilý mluvčí, znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
  • Prezentační schopnosti.
  • Ochota a schopnost rychle se učit novým věcem.

Nabízíme:

  • zázemí významné společnosti
  • zajímavou a aktivní práci na projektech
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost realizace vlastních podnětů
  • časovou flexibilitu
  • odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
  • systém zaměstnaneckých benefitů

Společnost
ALEF Distribution CZ, s.r.o.
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel