ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Dnes patříme mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializujeme se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými máme více než dvacetileté zkušenosti

Interní SAP konzultant

Náplň práce:

Hledáme nového člena týmu, který bude součástí projektu zcela nové implementace systému SAP S4/HANA v naší společnosti a později zodpovědný za rozvoj a podporu jednotlivých SAP modulů.

Projekt implementace SAP systému:

  • Spolupráce na analýze stávajícího ERP systému
  • Spolupráce na implementaci SAP S4/HANA v celé skupině - 5 zemí
  • Spolupráce na integraci SAP systému s externími aplikacemi
  • Spolupráce s klíčovými uživateli a externími dodavateli služeb

Následná podpora provozu a rozvoj SAP systému:

  • Podpora provozu SAP modulů, nasazených v naší společnosti i na pobočkách
  • Analýza požadavků uživatelů SAP a jejich implementace do systému
  • Účast na vývojových projektech v prostředí SAP
  • Podpora a optimalizace firemních procesů
  • Příprava a realizace nových řešení včetně testování a školení uživatelů
  • Podílení se na tvorbě projektové a procesní dokumentace
  • Komunikace s externími partnery/vývojáři
  • Aktivní spolupráce s ostatními členy týmu na plnění všech úkolů
  • Customizace systému

Očekáváme:

  • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 5 let
  • Analytické myšlení, argumentační schopnosti, prezentační dovednosti
  • Dobrou znalost SAP napříč moduly MM/SD/FI – alespoň jednoho z těchto modulů
  • Znalost problematiky logistiky, skladového hospodářství nebo finanční analytiky vítána
  • VŠ / SŠ vzdělání
  • Aktivní přístup, ochota pomáhat, časová flexibilita
  • Dobrou znalost anglického jazyka (technická dokumentace, komunikace s kolegy z dalších zemí)
  • Samostatnost a schopnost poradit si s náročnými úkoly
  • Ochota učit se nové věci

Nabízíme:

  • Vysokou míru flexibility
  • Zázemí významné společnosti
  • Zajímavou a aktivní práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (stravenky, roční MHD kupon, dovolená, Sick day, kurzy Aj, Multisport karta, občerstvení na pracovišti, zubní hygiena atd)

Společnost
ALEF Distribution CZ, s.r.o.
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel