Trusteca SE je společnost specializující se na vývoj a implementaci unikátní platformy pro společnosti působící v oblasti Gamingu. Je to malá společnost složená z mladých nadšených lidí, kteří vynikají v hledání inovativních a nových způsobů vývoje SW a také skupiny seniorních, zkušených IT matadorů, kteří mají praxi v oblasti Gamingu, průmyslu i bankovního sektoru.

Junior/Standard Business Analytik

Náplň práce

- analýza procesů a požadavků – zjištění potřeb a podnětů od uživatelů na systém

- formulace business požadavků

- návrhy business procesů

- zpracování technických specifikací a návrhů řešení ve spolupráci s architektem systému

- podílet se na návrhu a optimalizaci řešení

- úzká spolupráce s vývojáři a testery

- denní účast na Stand-up meetingu

Požadujeme

- zkušenost s business analýzou a analýzou procesů (případně návrhem IS)

- základní znalost BPMN a UML

- základní znalost práce v CASE Tool (např.enterprise architect) – není podmínkou

- formulování UseCase

- základní znalost test procesů

- práce v JIRA

- znalost wiki systému (Confluence)

- analytické myšlení, technický přehled, komunikační dovednosti

- schopnost učit se nové technologie

- alespoň základy komunikativní angličtiny

- schopnost popsat problémy a navrhovat jejich řešení

- proaktivní přístup k řešení problémů

- smysl pro humor

Nabízíme

- perspektivní a zajímavou práci ve společnosti, která tvoří unikátní produkt

- možnost vytvářet skvělý systém, podílet se na budování firmy a týmu

- šance pracovat na projektu, díky kterému člověk s chutí ráno vstane a těší se do práce

- motivující finanční ohodnocení

- práci v přátelském týmu, kde každý názor má váhu

- podporu vzdělávání, možnost stále se učit něco nového

- flexibilní pracovní dobu, částečný home-office

- práci na DPP/HPP/IČ

- příjemnou firemní kulturu (teambuildingy, společné snídaně, firemní akce)

- klimatizovanou kancelář minutu chůze od stanice metra Muzeum

Společnost
Trusteca SE
Adresa
Washingtonova 1624/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel