Váš partner ve světě technických informací.
Národní technická knihovna je největší a nejstarší knihovna technické literatury v České republice s kapacitou přes 1,5 milionu svazků. V moderní ekologické budově v dejvickém kampusu poskytujeme odborné informační zdroje a služby jak studentům, pedagogům a vědeckým a výzkumným pracovníkům v technických a aplikovaných vědeckých oborech, tak zájemcům o technické informace z řad nejširší veřejnosti.
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici :

Programátor Python

Náplň práce:

  • Administrace a rozvoj informačních systémů, konkrétně digitálních datových repozitářů a vyhledávačů
  • Práce s open source nástroji

Požadujeme:

  • Základy programování v Pythonu
  • Základní orientace v Linuxu a Gitu
  • Znalost front-endové technologie: Javascript, JQuery, HTML/CSS
  • Schopnost přicházet s novými nápady, umět si je obhájit, případně přijmout kritiku

Výhody práce u nás:

  • Práce přímo v dejvickém kampusu, pár metrů od budov ČVUT a VŠCHT
  • Možnost ideálního sladění práce se školním rozvrhem
  • Vysoká časová flexibilita
  • Příjemný, nekorporátní kolektiv
  • Podpora osobního rozvoje a doškolování, hodně se u nás naučíš
  • Odpovídající finanční ocenění a možné benefity z projektů

Termín nástupu: ihned, případně dohodou

Společnost
Národní technická knihovna
Adresa
Technická 1902/2, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.