Firma s dlouholetou tradicí v dřevozpracujícím průmyslu na Znojemsku hledá vhodného kandidáta na pozici:

Vedoucí výroby

VEDOUCÍ VÝROBY

FK dřevěné lišty, spol. s r.o., působí v České republice již 25 let a naše výrobky jsou dodávány po celém světě.

Stabilní výrobní společnost hledá schopného manažera na pozici VEDOUCÍHO VÝROBY – nástup možný ihned. Úzká spolupráce a zaškolení stávajícím výrobním ředitelem, než odejde do starobního důchodu.

Požadavky

- Aktivní přístup k práci, samostatnost,

- Velmi dobré organizační schopnosti

- Zkušenost s vedením lidí nejlépe ve výrobní společnosti

- Flexibilita a odolnost vůči stresu

- Min. SŠ vzdělání (technického směru výhodou)

- Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

- Plnění výrobních cílů společnosti

- Řízení a organizace výroby

- Zajištění bezproblémového chodu firmy

- Kontrola nad dodržováním termínů, norem kvality a BOZP

- Zvyšování produktivity a efektivity práce

- Aktivní řízení a motivování pracovního týmu (cca 100 zaměstnanců)

Nabízíme

- Zázemí stabilní společnosti

- Notebook, mobilní telefon, firemní vozidlo i k soukromým účelům

- Zajímavé finanční ohodnocení

- Účast v systému benefit bodů – dodatková dovolená, příspěvky v oblasti zdraví, kultury, aj.

Preferujeme Znojmo a blízké okolí.

Společnost
FK dřevěné lišty, spol.s r.o.
Adresa
Bojanovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Vrcholový management, Výrobní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FK dřevěné lišty, spol. s r.o., Zuzana Koniariková
515 200 941