Hledáme kolegu do nového projektu našeho inovačního centra společnosti Target Technologie, s.r.o.

Projekt se týká vývoje aplikací pro vlastní řešení v oblasti úspory materiálu v automobilovém průmyslu.

Pracovní náplň:

Hlavní pracovní náplň tvoří vývoj aplikací pro strojařský segment s využitím základních prvků pro tvorbu 2D geometrie a s vazbou na CAD data. Níže je uvedena pracovní náplň, avšak není nutné mít zkušenost se všemi zmíněnými oblastmi:

  • provádění procesních analýz
  • vývoj uživatelsky komfortního GUI
  • testování vyvíjených funkcionalit a tvorba dokumentace
  • reportování chyb a námětů na zlepšení
  • možnost zapojení se do vývoje jádra aplikací
  • možnost spolupráce s vývojovým týmem během všech fází vývoje

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní podmínky (pracovní doba, místo výkonu práce, typ úvazku), vše dle vzájemné dohody
  • místo výkonu práce v Praze nebo v Benátkách nad Jizerou, možnost práce z domova
  • možnost práce na HPP
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost podílet se na zajímavých technologických projektech, vývoj nových technologií
  • možnost samostatného řešení komplexních problémů
  • práci ve velmi příjemných a moderních prostorách v mladém a přátelském kolektivu
  • prostor pro vlastní kreativitu

Co očekáváme:

  • minimálně středoškolské vzdělání, vhodné pro studenta/ku vysoké školy s technickým zaměřením
  • velmi dobré analytické, koncepční a logické uvažování
  • pečlivost, samostatnost, tvůrčí a proaktivní přístup k řešení problémů
  • schopnost práce v týmu
  • chuť neustále se učit
  • angličtinu alespoň na základní úrovni

Pozice je vhodná pro studenty či absolventy.

Nabízíme i možnost pracovní stáže či vedení závěrečné práce.

Detaily bychom projednali při osobním setkání (v Benátkách nad Jizerou nebo v Praze).

Společnost
PRAGMET, a.s.
Adresa
Benátky nad Jizerou – Benátky nad Jizerou II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Technika a vývoj, IT analytik, SW architekt, Programátor, Webdesigner, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.