Co vás čeká

  • kadeřníci kadeřník manager/kadeřnice manažerka
  • požadované vzdělání: střední odborné (vyučen)
  • pružná pracovní doba - možná dohoda
  • práce možná i v sobou - není podmínkou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • požadujeme: vyučení v oboru
  • příjemné jednání s klienty a zájem o dlouhodobě práce

Výhodou bude, pokud budete umět

  • pánské holičství a znalost jazyku

Co vám můžeme nabídnout

  • u nás je možnost kariérního postupu a silná firemní kultura,která založena na pořádku a porozumění ve všech životních situacích

Společnost
KADOstyle s.r.o.
Adresa
náměstí Generála Kutlvašra 584/7, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá), Ruština (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Služby, Kadeřnice
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

KADOstyle s.r.o., Kateryna Poperechna
608 620 049
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.