GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

IT analytik

Náplň práce:

- Analýza potřeb pro klíčové systémy

- Spolupráce na formulaci a uzavření zadání s business útvary

- Tvorba dopadových analýz a odhadů

- Analýza dat jako podklad funkčních návrhů

- Tvorba funkčních designů a gap analýz

- Komunikace s business zadavateli a externími dodavateli

- Spolupráce s analytiky součinných aplikací, technickým a testovacím týmem

- Tvorba a údržba dokumentace (funkční, procesní, uživatelské)

- Revize technických návrhů ve vztahu k funkčním požadavkům, návrh oblastí funkčního testování

- Rozvoj a údržba analytických standardů v rámci společnosti

Kvalifikační požadavky:

- Předchozí praxi na pozici IT analytika

- Praktické znalosti SQL, XML, CASE nástroje Enterprise Architect (UML, BPMN, konkrétně práce s diagramy)

- Znalost nástroje JIRA, Axure výhodou

- Osobnostní předpoklady: samostatnost, organizační a komunikační schopnosti, chuť učit se nové věci.

Nabízíme:

- Perspektivní práci v stabilní společnosti s mezinárodním zázemím

- Samostatnou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu

- Příjemné pracovní prostředí (na práci máme klid i v kanceláři, žádný velký open space)

- Po zapracování možnost home office

- Širokou paletu benefitů: odborná školení, stravenky, v roce možnost mít až 31 dní volna, firemní aktivity (BBQ party, rodinný den, letní sportovky, vánoční večírek), firemní posilovna zdarma, Multisport karta, slevy na pojištění a jiné, např. na divadlo, vitamíny, oblečení, elektroniku atd.

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura