Jsme jeden z významných českých výrobců valníkových a skříňových nástaveb na automobily s více než 25-letou tradici. Našimi zákazníky jsou firmy užívající vozidla s valníkovými i skříňovými nástavbami a dealeři mnoha značek nákladních a dodávkových vozidel v ČR i zahraničí.

Manager nákupu

Pracovní náplň

plánování nákupních strategií, jejich realizace

nákupní marketing - analýza a průzkum trhu

aktivní vyhledávání nových dodavatelů, organizace výběrového řízení

pravidelný reporting a analýzy pro Top Management

reprezentace společnosti na marketingových aktivitách

Požadujeme

vzdělání SŠ, praxe v oboru 5 let

znalost AJ slovem i písmem

řidičský průkaz B

znalost práce na PC

Nabízíme

mzda 25.000,- až 40.000,-

motivační mzdový program

zaměstnanecké benefity ( příspěvek na dopravu, závodní stravování,

3 dny zdravotního volna, firemní akce.... aj.)

příjemný kolektiv

pozici ve stabilní a perspektivní české společnosti

rozmanitou a zajímavou práci v příjemném kolektivu

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Paragan s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis v ČJ v elektronické verzi

Kontaktní osoba: Lenka Jakešová tel. 581 698 847

Společnost
PARAGAN s.r.o.
Adresa
Lipnická 351, Hranice – Hranice IV-Drahotuše
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Marketing, Nákup, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PARAGAN s.r.o., Lenka Jakešová