We are passionate about building a valuable relationship between people and our long term partners, companies. To build up a valuable relationship between our partners and mid to junior, specialist level require a very deep understanding of both, candidates and our partners. NEEDle uses exclusively methods of direct search sometimes supported by online advertisement to connect people with the right professional opportunities.

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Naším klientem je mezinárodní FMCG / Retail společnost působící v oblasti kávového businessu, která má jedinečné postavení na trhu v rámci svého portfolia značek.

V současné době se otevřela ve společnosti příležitost - vybrat do svého příjemného prostředí specialistu pro péči o stávající zákazníky.

Součástí pozice je péče o zákazníky spojená s vytvořením objednávky daného zboží a jeho doručení a případné související služby.

Ideální kandidát/tka by měl mít zkušenosti z oddělení péče o zákazníky a s prací se SAPem.

Prostředí společnosti má velmi příjemné a přátelské klima, a proto hledáme pozitivně naladěného týmového hráče, který rád pracuje v menším kolektivu.

V případě zájmu o nezávaznou diskrétní diskuzi, prosím, kontaktuje Kristýnu Jiráskovou.


Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete, v souladu s ustanoveními zákona č.101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, společnosti Farkasova & Partners s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů týkajících se Vaší osoby za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. Tento souhlas nám udělujete do odvolání, a to v rozsahu nezbytném k zajištění účelu tohoto souhlasu.


Informace o pozici

Společnost
NEEDle powered by F&P
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura