Společnost Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o. je součástí celosvětové skupiny Hitachi a patří do obchodního segmentu automobilových systémů.
Náš závod působí v Žatci od roku 2013. Zabýváme se výrobou předních a zadních tlumičů do automobilů Ford, Nissan a Renault. Naším dalším projektem je výroba vysokotlakých palivových čerpadel, které slouží ke vstřikování paliva do spalovacího prostoru motoru a to konkrétně do automobilů Audi. Nově jsme zahájili výrobu variabilního časování ventilů a olejových čerpadel.

Specialista nákupu

Náplň práce:

- správa strategických nákupních projektů
- organizace výběrových řízení a následné vyhodnocování
- výběr a správa dodavatelského portfolia
- hodnocení dodavatelů
- kontrola dodávek (včasnost, množství, kvalita, cena)
- optimalizace úspor nakupovaného materiálu
- komunikace se zahraniční centrálou, reporting

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání
- víceletou praxi ve strategickém nákupu ve výrobní společnosti
- komunikativní znalost anglického jazyka
- orientace na výsledky
- dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- týmový hráč
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

- zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- možnost osobního a profesního růstu
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost odborného vzdělávání
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- dovolená nad rámec zákoníku práce
- pružná pracovní doba
- zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny
- jazykový kurz AJ hrazený zaměstnavatelem
- cafeterie- měsíční příspěvek na volnočasové aktivity

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém, nebo anglickém jazyce.

Společnost
Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o.
Adresa
Velemyšleves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu
Zařazeno: Nákup, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

HITACHI Automotive Systems Czech, s. r. o., Jindřiška Vlasáková
PZ Triangle, Minice 60, 43801 Žatec, Česká republika
775 958 236