Náplň práce:

  • vede hlavní účetní agendu společnosti
  • osobně vede moduly přijatých faktur, banky, záloh, majetku, interních dokladů apod.
  • po stránce odborné provádí kontrolu účtování pokladny a vystavených faktur
  • připravuje podklady k daňovým podáním (DPH, daň z příjmu, silniční daň apod.)
  • provádí inventarizace a zpracování účetní závěrky
  • vede evidenci intrastatu
  • další oblasti související s prací hlavní účetní

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost práce na PC (Word, Excel, účetní systémy)
  • řidičský průkaz skupina B
  • komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • trestní bezúhonnost
  • organizační schopnosti
  • znalost německého, anglického nebo polského jazyka výhodou

Nabízíme:

  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • odpovídající finanční hodnocení
  • motivační bonusy

Společnost
TopKarMoto s.r.o.
Adresa
Sídlištní 22, Dlouhoňovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.