CeWe Color, a. s. je členem největšího holdingu na trhu fotografických produktů v Evropě. V ČR disponuje cca 300 sběrnými místy, včetně 48 vlastních maloobchodních prodejen zaměřených na oblast foto a 2 vlastními výrobními halami.

SEO specialista

Chcete být součástí týmu, který je v první linii, aby se podařilo zákazníkovi dodat jeho nejhezčí fotografie?

Pracujete už dlouho na stejné pozici a víte, že dneska dokážete své zkušenosti více využít, ale nemáte k tomu prostor?

Pojďte to zkusit k nám!

Jaká je náplň práce?

  • kompletní realizace SEO úprav, analýzy klíčových slov,
  • optimalizace indexování,
  • podpora viditelnosti a provozu webu,
  • reporting,
  • nastavení procesů a zajištění součinnosti s ostatními společnostmi.

Co do Vás očekáváme?

  • ŠS maturitou/ VŠ vzdělání,
  • min. 3 roky zkušeností v SEO,
  • orientace a filtrování v číslech, dobrá orientace v Google Analytics,
  • zkušenosti s personalizací, segmentací a jejich implementací výhodou,
  • orientace v SEO/ SEM a e-commerce,
  • kreativní řešení problémů,
  • základní copywriting dovednosti výhodou.

Co můžete očekávat od nás?

  • stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti,
  • odpovídající finanční ohodnocení v rozmezí od 30.000 Kč do 50.000 Kč vč. osobního ohodnocení a prémií,
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování v kantýně FOTOLAB, pružnou pracovní dobu, Flexi Passy, 50% slevu na firemní produkty, příspěvky na životní pojištění nebo penzijní spoření, vzdělávání, půjčovnu fototechniky zdarma, masáže v místě pracoviště, firemní akce až 4 x do roka - na týmu nám záleži, aj.

Podívejte se zde, jak to u nás vypadá: https://www.cewe.cz/o-nas/kariera.html

A co máte nyní udělat?
Vyplnit odpovědní formulář! Těšíme se na Vaše reakce.

Společnost
CeWe Color, a. s.
Adresa
Kloknerova 2278/24, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CeWe Color, a. s., Ing. Lenka Jakubová
272 071 173