Kancelář RIEDIGER. legal | tax poskytuje právní a daňové poradenství zejména v ekonomické sféře, dale nabízí outsourcing mzdového a finančního účetnictví a auditorské služby. Specializuje se na případy s mezinárodním prvkem, v nichž figurují Německo, Polsko, Rusko a Česká republika.

Finanční účetní

Pro naši pobočku v Liberci a v Praze aktuálně hledáme zkušenou finanční účetní.

NÁPLŇ PRÁCE

*Zpracování účetnictví klientů
*Kontrola a účtování faktur přijatých i vydaných
*Banka, pokladna, konfirmace pohledávek a závazků
*Leasing, cestovní příkazy
*Agenda DPH a ostatních daní
*Zpracování účetních závěrek
*Příprava reportů pro klienty

POŽADUJEME

*Min. ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru
*Praxi na obdobné pozici min. 3 roky
*Komunikativní znalost německého jazyka
*Velmi dobrou znalost českých účetních standardů, praktickou znalost účetnictví a daňové problematiky
*Velmi dobrou znalost práce v účetních softwarech a MS Office
*Samostatnost, odpovědnost, preciznost
*Kolegialitu, příjemné vystupování a schopnost týmové spolupráce
*Nástup možný IHNED

NABÍZÍME

*Samostatnou a zajímavou práci v úspěšné společnosti
*Příjemné pracovní prostředí v centru Liberce nebo Prahy
*Přátelský kolektiv
*Možnost odborného rozvoje
*Jazykové vzdělávání
*Motivující finanční ohodnocení

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš profesní životopis v českém a nejlépe i německém jazyce, a to na emailovou adresu nebo prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost
RIEDIGER. tax & accounting s.r.o.
Adresa
Rašínovo nábřeží 383/58, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Mírně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.