Account Manager s platem až 140 000 Kč/měsíc

Jsme mezinárodně působící společnost. Spolupracujeme s významnými zahraničními partnery mezi které se řadí největší investiční banky, správci majetku, obchodníci s cennými papíry, komoditami a měnovými páry. Zajištujeme pro naše partnery především marketing a klientskou podporu.

Mezi naše nejvýznamnější obchodní partnery patří jedna z největších a nejsilnějších investičních švýcarských bank. Poskytuje služby více než 300000 klientům po celém světě a spravuje majetek ve výši přes 10 miliard CHF.

Pro pobočku s kancelářemi na Praze 3 hledáme kolegy, kteří mají chuť učit se novým věcem, budou ochotni přizpůsobit se pracovnímu nasazení týmu a stát se jeho součástí.

Výsledky jsou u nás odměňovány nadstandartním finančním ohodnocením, které nenajdete u ostatních firem působících na českém trhu.

Náplň práce:

- komunikace s potenciálními klienty
- asistence při zakládání klientských účtů
- informování klientů o aktuální situaci na sledovaných trzích

Nabízíme:

- nástupní fix 25 000 Kč, po zapracování následně 40 000 Kč
- nadstandardní odměny až 30 000 Kč/týdně
- měsíční provize odvíjející se od vlastních výsledků
- vzdělávání a jasně definovaný karierní růst
- zaškolení a uvedení do pracovního procesu
- mobilní telefon i pro soukromé účely
- občerstvení na pracovišti, kafeterie
- zázemí nejmodernějších kanceláří s relax zónou a kulečníkem

Požadujeme:

- maximální pracovní nasazení
- komunikativní čeština nebo slovenština
- ukončené středoškolské vzdělání
- uživatelskou znalost práce na PC
- chuť získávat nové znalosti a zkušenosti
- spolehlivost a bezúhonost

Jak se přihlásit?

Vaše strukturované životopisy zasílejte prosím pomocí odpovědního formuláře.
Pokud si Vás vybereme, budete kontaktováni za účelem osobního pohovoru. Jestliže se Vám neozveme do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru.

Společnost
European Market Solution
Adresa
Koněvova 2660/141, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 70 000 – 140 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Finanční poradce, Makléř, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.