Společnost Ekonomické stavby je předním stavitelem zděných rodinných domů. Každoročně dokončuje stovky domů v České republice, Polsku, Slovenské republice a nově také v Německu. Společnost byla založena v roce 1998, vyniká svými mimořádnými programy služeb a certifikací kvality normou ISO 9001. V čele společnosti stojí David Mencl (davidmencl.cz).

Více na www.ekonomicke-stavby.cz

DevOps

Co vás čeká

- buildování a nasazování firemních aplikací (docker, php, React Native, ...)
- údržba a vývoj nasazovacích postupů a postupů vývoje (Continous integration, automaticke buldování, ...)
- shromažďování info o nových verzích software a nutnosti upgradu aplikací (bezpeřnostní i ) - příprava prostředí pro integraci firemních aplikací (RabbitMQ, ...)
- migrace systémů na nové platformy
- administrace systémů (data, bezpečnost, úprava)

- velmi dobré platové ohodnocení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- zkušenosti s operačním systémem Unix/Linux
- bash scriptování
- zkušenosti s platformou Docker a Kubernetes
- znalost alespoň základních principů Continuous Integration - zkušenost s monitoringem

- povrchní znalost Javascript, Php, SQL - schopnost samostatné práce a učení

Společnost
Ekonomické stavby s.r.o.
Adresa
Chotíkov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ekonomické stavby s.r.o., Lenka Tomášková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.