Tenzováhy, s.r.o. - výrobce vah pro dopravu a průmysl

Obchodní a marketingový referent

Směnnost: Pružná pracovní doba na jednu směnu

Náplň práce:

  • práce na rozvoji vztahů se stávajícími zákazníky,
  • vyhledávání a získávání nových zákazníků,
  • organizace a realizace kampaní,
  • podpora obchodního týmu,
  • pomoc při vyjednávání a uzavírání obchodních smluv,
  • účast na výstavách.

Požadavky na vzdělání: Úplné střední všeobecné (gymnázium), příp. odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)

Další požadavky:

  • komunikační schopnosti,
  • aktivní a samostatný přístup,
  • ochota k dalšímu vzdělávání,
  • otevřenost pro práci nad rámec běžných pracovních povinností,
  • spolehlivost a loajalita,
  • orientace na cíl,
  • předpoklady pro práci v týmu,
  • aktivní znalost anglického jazyka výhodou,
  • řidičský průkaz sk. B výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • menší kolektiv, přátelská atmosféra a osobní přístup,
  • platový růst a výkonnostní bonusový systém nad rámec měsíční mzdy,
  • prostřední dynamicky se rozvíjející firmy,
  • profesní a kariérní růst,
  • dovolená nad základní rámec,
  • stravenky,
  • pružná pracovní doba,
  • služební mobilní telefon a počítač.

Společnost
TENZOVÁHY, s.r.o.
Adresa
Machátova 345/3, Olomouc – Slavonín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Marketingová komunikace, Referent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

TENZOVÁHY, s.r.o., Petra Malečková
00420585428186