Pro našeho významného klienta společnost Trivi, hledáme vhodnou osobnost na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ.

Umíš si představit vedení účetnictví bez papíru? Vždycky jsi byl/a o krok dopředu před ostatními? Láká tě pestrá práce pro více klientů najednou? Pak je pro Tebe Trivi to pravé místo.

Něco o nás..

Trivi přináší novou energii a řád do účetnictví. Jedná se o unikátní projekt automatizace účetních procesů. Trivi je účetní společnost, která se zabývá zpracováním komplexního účetnictví pro klienty, malé a střední podnikatele.

Koho hledáme?

Doufáme, že právě Tebe!

Hledáme osobnost, která chce s námi tvořit novou podobu účetnictví na trhu, nebojí se výzvy a touží profesně růst. Má prokazatelné zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví a je schopna v tomto oboru samostatně pracovat.

Jak to u nás probíhá?

V Trivi děláme věci jinak. Klienti nám nenosí na konci měsíce igelitové tašky plné dokladů, neschopenek ... Jsme moderní společnost a s podklady pracujeme v elektronické podobě. Pokud tě láká pestrá práce, chceš získat zkušenosti z vícero firem, pak se ti u nás bude líbit. Tvým úkolem bude zajištění kompletní mzdové agendy (vč. exekucí, souběhu pracovních poměrů, ročního zúčtování, zaměstnávání cizinců apod.) pro naše klienty.

Co ti můžeme nabídnout?

Spolupráci na unikátním projektu, stabilní společnost se silnými investory v zádech. Motivujíci finanční ohodnocení dle tvých zkušeností. Možnost kariérního postupu. Profesní a osobnostní růst. Multisport kartu, pružnou pracovní dobu, občasný home office.

Šanci něco ovlivnit, něco změnit! Zajímají nás Tvoje názory a budeme rádi, když se budeš aktivně podílet na rozvoji naší společnosti.

Pokud cítíš, že tohle je to pravé, neváhej nás kontaktovat!

Těšíme se na Tebe!


Informace o pozici

Společnost
Personální institut, s.r.o.
Adresa
Španělská 770/2, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel