Univerzita Karlova

Finanční účetní - kontrola projektů

Univerzita Karlova hledá do kolektivu Ekonomického odboru rektorátu finanční účetní projektů Operační program Věda, Výzkum, Vzdělávání.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • vedení účetnictví projektů Univerzity Karlovy v rámci operačních programů EU podle pokynů řešitelů,
  • metodická pomoc útvarům rektorátu a součástem účtovaným rektorátem při předkládání podkladů pro finanční účtárnu,
  • zajišťování účetních podkladů pro výkazy řídicímu orgánu,
  • metodická pomoc a kontrola zaúčtování projektů OP VVV v průběhu uzávěrky (zálohy, dohadné položky apod.),
  • kontrola rozpočtů nových projektových žádostí,
  • další úkoly podle pokynů nadřízeného vydané v souladu s druhem práce sjednaným v pracovní smlouvě.

Co od Vás očekáváme?

  • ekonomické SŠ vzdělání
  • znalost účetnictví
  • znalost práce s PC, znalost účetního systému EIS Jasu výhodou
  • znalost práce ve Wordu, Excelu, Outlooku
  • pečlivost, zodpovědnost (jedná se o termínovou práci), komunikativnost
  • Vaší výhodou je znalost fungování operačních programů

Co Vám nabízíme

  • práci na vysoce prestižní instituci,
  • pracoviště v centru Prahy,
  • týden dovolené navíc,
  • příspěvky za sociálního fondu,
  • stravenky,
  • možnost dalšího vzdělávání,
  • další zaměstnanecké benefity.

Nástup je možný ihned.

Společnost
Univerzita Karlova - Rektorát
Adresa
Ovocný trh 560/5, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel