Obchodní zástupce pro oblast molekulární biologie – Life Science

Pracovní náplň:

- samostatné vedení obchodních případů

- budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, jejich pravidelné návštěvy (univerzity, akademie věd, fakultní nemocnice,...)

- vyjednávání individuálních obchodních podmínek

- analýza trhu a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

- plnění stanovených cílů a pravidelný reporting

Požadujeme:

- VŠ vzdělání (přírodovědeckého, medicínského nebo farmaceutického směru)

- samostatnou osobnost s obchodním talentem

- proaktivitu, nadstandardní komunikační, prezentační a organizační schopnost

- chuť být úspěšný a prosadit se

- ochota cestovat po ČR

- komunikativní znalost anglického jazyka

- znalost práce na PC (MS Office)

- aktivní řidič (sk.B)

Nabízíme:

- rozmanitou a odpovědnou práci v české obchodní společnosti

- motivační platové ohodnocení navázané na výsledky

- možnost seberealizace a systematického vzdělávání v oboru

- místo výkonu práce – Česká republika

- nástup dle dohody

Společnost
Explorea s.r.o.
Adresa
Brno
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Věda a výzkum, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Explorea s.r.o., Jiří Květoň
+420 739 394 374