Hledáte zajímavé a perspektivní zaměstnání u přední české firmy s tradicí výroby a prodeje úklidových a čisticích prostředků?

V současnosti hledáme nové spolupracovníky na tuto pozici:

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Nabízíme:

- Práci na hlavní nebo zkrácený pracovní úvazek v menším kolektivu - Moderní pracovní prostředí
- Možnost kariérního růstu - - kladné počáteční zaškolení

Náplň práce:

- Telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky
- Práce s interním systémem, administrativní činnost
- Vytváření nabídek pro firemní zákazníky

Co od Vás očekáváme:

- Příjemnou komunikativní osobnost
- Pozitivní myšlení a otevřenost
- Praxi z prostředí zákaznických center výhodou
- Znalost práce na PC (Excel,Word,PowerPoint,Outlook) -Loajalitu,pracovitost,důvěryhodnost - Týmovou spolupráci

Místo výkonu práce: Říčany

Pokud máte o zájem o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete nám Váš životopis.

Kontaktní údaje:

Tel. 323 631 950

Společnost
ALFA CLASSIC, a.s.
Adresa
Černokostelecká 740/128, Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.