Patříme k předním pražským překladatelským agenturám s kompletní nabídkou překladatelských a tlumočnických služeb ve více než 50 jazycích. Na trhu jazykových služeb působíme 25 let.

agentura@spevacek.info

Koordinátorka překladů

Požadujeme:

· vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání s maturitou

· aktivní znalost NJ či AJ na úrovni B2 nebo C1

· schopnost samostatné práce

· skvělé komunikační schopnosti

· zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost

· chuť do práce a ochotu učit se novým věcem

· výbornou znalost práce na PC

· případná znalost práce s programy CAT výhodou (TRADOS, memoQ, ACROSS apod.)

Nabízíme:

· zajímavou práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

· možnost komunikovat v němčině a angličtině

· přátelské prostředí prosperující rodinné firmy

· 1 týden dovolené navíc + zdravotní volno (5 sick days)

· firemní vzdělávání - jazykové kurzy

· dobré platové podmínky

· stravenky

Náplň práce:

· koordinace provádění jednotlivých překladů a zajišťování související administrativy

· zadávání překladů

· komunikace s překladateli, korektory, agenturami a zákazníky

· závěrečná kontrola a odevzdávání překladů

· kontrola podkladů pro fakturaci

Nástup možný ihned.

Společnost
SPĚVÁČEK překladatelská agentura s.r.o.
Adresa
náměstí Na Santince 1554/2, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Služby, Administrativní pracovník, Office Manager, Referent, Pracovník back office, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.