SPĚVÁČEK jazyková škola, která je jednou z největších soukromých jazykových škol v České republice, hledá do svého týmu posilu. Vyučujeme v mateřských a základních školách, ve firmách i v našich učebnách po celé Praze, máme i vlastní kvalifikační kurz pro učitele angličtiny. Nabízíme kvalitní jazykové kurzy vedené profesionálními lektory. Učíme naše studenty milovat jazyky.

Koordinátor/ka jazykových kurzů

Požadujeme:

minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
aktivní znalost AJ na úrovni B2 nebo C1
schopnost samostatné práce
skvělé komunikační schopnosti
zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
ochotu učit se novým věcem
znalost práce na PC na uživatelské úrovni

Nabízíme:
zajímavou práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
možnost denně komunikovat v angličtině s rodilými mluvčími
přátelské prostředí prosperující rodinné firmy
1 týden dovolené navíc + 2 dny zdravotního volna (sick days)
firemní vzdělávání - jazykové kurzy
dobré platové podmínky
stravenky

Náplň práce:

Zodpovědnost za jazykové kurzy pro individuální studenty
Zajištění pravidelné komunikace se stávajícími studenty
Soustavné vylepšování vztahů se studenty
Tvorba rozvrhu
Komunikace s lektory a přidělování kurzů
Správa klientské databáze
Administrativní podpora studentů (podklady pro fakturaci, aktualizace rozvrhů učeben)
Spolupráce s marketingem, zejména na rozvoji a rozšiřování prodeje služeb stávajícím klientům, propagace speciálních kurzů stávajícím zákazníkům
Řešení stížností klientů ve spolupráci s vedením školy

Nástup:

Září 2019

Zaujal-li Vás tento inzerát a rádi byste se stali součástí našeho týmu, zašlete nám profesní životopis s aktuální fotografií.

Pokud se Vám neozveme do 14 dnů, nevybrali jsme Vás do dalšího kola výběrového řízení.

Společnost
SPĚVÁČEK překladatelská agentura s.r.o.
Adresa
náměstí Míru 341/15, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Služby, Administrativní pracovník, Office Manager, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SPĚVÁČEK jazyková škola s.r.o.