DEKONTA, a.s. je respektovanou společností poskytující komplexní služby v oblasti ochrany životního prostředí již více než 25 let. Nabízené služby zahrnují environmentální poradenství, expertní a projekční činnosti, sanace znečištěné podzemní i povrchové vody a zeminy, likvidace odpadů, supervize, výroba a vývoj technologií. Více informací je k dispozici na www.dekonta.cz

Samostatný řešitel sanačních projektů

Společnost DEKONTA, a.s. hledá samostatného řešitele sanačních projektů

Náplň práce:

  • Příprava a vedení environmentálních projektů v ČR a zahraničí
  • Koordinace průzkumných a sanačních prací
  • Jednání se subdodavateli, státními úřady apod.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru geologie, chemie nebo environmentálních disciplín
  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti průzkumu a sanací horninového prostředí
  • Znalost angličtiny slovem a písmem podmínkou, znalost ruštiny výhodou
  • Zkušenost s vedením projektů, koordinace projektů v zahraničí výhodou

Nabízíme:

  • Samostatnou, odpovědnou a smysluplnou práci
  • Participaci na rozvojových projektech v zahraničí
  • Potřebné technické vybavení a zázemí
  • Odpovídající platové ohodnocení

Místo pracoviště: Praha

Společnost
DEKONTA, a.s.
Adresa
Volutová 2523/14, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Firemní rekreační zařízení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Služby, Technika a vývoj, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Ekolog, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

DEKONTA, a.s., Ondřej Urban