Popis pozice:

V roli webdesignera a grafika se stanete klíčovým členem vyvojářského a marketingového týmu skupiny GHC. Budete mít na starosti vizuální stránku světových komerčních projektů. Jste osoba, která má kreativní nápady, flexibilní myšlení a schopnost udávat nový směr v rámci veškerých online a offline projektů skupiny.

Orientujete se v nejmodernějších trendech vývoje a tvorby webových stránek a veškeré grafiky a vizuálních prvků s tím spojených.

Co od Vás očekáváme:

  • Výborná znalost a praktické využití grafických nástrojů Photoshop, inDesign, Illustrator
  • Znalost HTML/CSS
  • Znalost správy PPC reklam, Google Analytics, sociálních sítí (reklamní kampaně a obsahový MKT)
  • Velká míra kreativity a grafického cítění je klíčovým faktorem
  • Organizační dovednosti, tvůrčí přístup, flexibilní myšlení
  • Schopnost objevovat nová řešení, hledání nových nápadů, realizace zajímavých vizí
  • Schopnost aktivní komunikace s týmem vyvojářu (IT znalost výhodou)
  • Příjemné a profesionální vystupování, anglický jazyk slovem i písmem
  • Samostatnost, spolehlivost, flexiblita
  • Schopnost dotahovat věci do zdárného konce

Co Vám nabízíme:

  • Práci v multidisciplinárním prostředí (genetika, medicína, marketing, IT apod.)
  • Možnost se podílet na zrodu celosvětových projektů v dynamicky se rozvíjejícím odvětví genetiky
  • Motivující finanční ohodnocení a příležitost k profesnímu i osobnímu růstu
  • Zázemí prosperující a perspektivní společnosti s mezinárodním přesahem
  • Účast na konferencích, workshopech atd.
  • Sick days
  • Pracovní notebook
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Pracoviště v těsné blízkosti Václavského náměstí

Nástup: Možný ihned

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

V případě zájmu o pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

Společnost
GHC RESEARCH INSTITUTE s.r.o.
Adresa
Krakovská 581/8, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Grafik, Designer, Programátor, Webdesigner, Animace 3D, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel