Firma Leadec s.r.o. je spolehlivým partnerem pro průmyslová odvětví. Pro naši společnost hledáme samostatného, iniciativního kandidáta na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky

komplexní znalost účetních předpisů a souvisejících postupů

znalost problematiky DPH

dobrá znalost MS Office, znalost SW POHODA výhodou

komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

ochota vzdělávat se a sledovat legislativní změny v oboru

samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a iniciativní přístup k řešení problémů

Pracovní náplň:

účtování dodavatelských/odběratelských faktur

účtování pokladních dokladů

účtování interních dokladů ( provozní zálohy, mzdové náklady, zálohy, cestovní náhrady, stravné....)

evidence majetku - zařazení, odpisy, vyřazení

závěrkové práce ( časové rozlišení, dohadné položky, přecenění pohledávek a závazků,..) měsíční/roční Rekonciliace rozvahových účtů na měsíční bázi

konfirmace závazků a pohledávek ve skupině

podklady k sestavení daňového přiznání

spolupráce na předauditu a auditu společnosti

správa pohledávek

příprava platebních příkazů

zpracování bankovních výpisů a jejich zaúčtování

Cash flow na týdenní bázi

správa datové schránky

Intrastat - příprava podkladů

příprava statistických výkazů

spolupráce s finanční ředitelkou a controllerem

Nabízíme:

zázemí v mezinárodní společnosti s 20 - letou existencí na trhu

práce v příjemném pracovním kolektivu

odpovídající zaškolení a podporu týmu

firemní benefity a motivující finanční ohodnocení

uplatnění získaných zkušeností, další rozvoj a vzdělání ( jazykové a odborné kurzy )

Společnost
Leadec s.r.o.
Adresa
Debřská 378/30, Kosmonosy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní), Němčina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Leadec s.r.o., Martina Pavelová