Náplň práce

  • administrace interního informačního systému, jeho správa a rozvoj
  • poskytování podpory uživatelům IS
  • technický rozbor (hodnocení) Startupových projektů
  • komunikace se správcem PC sítě - zadávání úkolů, kontrola navržených technických řešení a objednaných služeb
  • zajišťování nákupů HW, telefonů a ostatních elektronických zařízení

Požadujeme

  • nadstandardní znalost Office365
  • minimálně SŠ s maturitou
  • minimálně 3 - 5 let praxe na obdobné pozici
  • anglický jazyk – aktivně (zahraniční startupové projekty)
  • komunikativnost a vstřícný přístup k uživatelům/kolegům
  • aktivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost a vysokou míru odpovědnosti
  • časovou flexibilitu
  • diskrétnost a loajalitu

Nabízíme

  • full time spolupráci
  • motivující mzdové ohodnocení 60.000 – 80.000 Kč/měs.
  • práce na zajímavých Startupových projektech
  • 6 sick days
  • týden dovolené navíc
  • pracoviště v historickém centru Prahy (Malá Strana)
  • zázemí stabilní společnosti a možnost dalšího rozvoje
  • pružnou pracovní dobu
  • občerstvení na pracovišti

Společnost
P&J Capital s.r.o.
Adresa
Hellichova 458/1, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel