Pro naši Střední školu a Vyšší odbornou školu Michael hledáme Projektového managera s přesahem do marketingu.

Náplň práce

  • koordinace a řízení projektů
  • marketingové aktivity - kontrola webů, nastavení reklamních kampaní
  • spolupráce s externími dodavateli

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • přesah do marketingu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenost s projekty z EU
  • organizační a produkční dovednosti
  • výborné komunikační dovednosti
  • schopnost dotahovat věci do konce

Nabízíme

  • práce v příjemném kolektivu nedaleko metra C
  • moderní vybavení
  • motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • služební telefon

Společnost
Vysoká škola kreativní komunikace, s.r.o.
Adresa
Machkova 1646/1, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 38 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamí a umělecké tvorby, Zdena Popeláková