STOW ČR s.r.o. (divize Stow ze skupiny Averys) je českou pobočkou Stow International. STOW ČR s.r.o. působí na trhu od roku 1996. Za tu dobu se stala předním dodavatelem řešení vybavení skladů. Našimi hlavními službami jsou výzkum, vývoj, výroba a montáž průmyslových regálových systémů pro skladování zboží.

Revizní technik regálových systémů

Do našeho skvělého týmu v Brně hledáme pohodového parťáka na pozici servisního technika. Zaměstnání je vhodné pro každého, kdo rád řídí auto, nestydí se oslovit neznámé lidi a umí s nimi komunikovat a je samostatný, i týmový hráč. Výhodou je vzdělání se strojním nebo stavebním zaměřením, případně zkušenosti s regálovými systémy nebo BOZP.

Hlavní pracovní náplň:

  • Vyhledávání obchodních příležitostí u zákazníků společnosti (práce v týmu)
  • Práce s MS Office a firemními nástroji, na které zaškolíme
  • Kontrola technického stavu regálů ve skladech zákazníků
  • Tvorba revizních zpráv, hodnocení rizik, komunikace se zákazníkem
  • Kalkulace a tvoření nabídek oprav po prohlídkách regálů
  • Tvoření podkladů pro montážní týmy
  • Zasílání objednávek subdodavatelům
  • Projekt management

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Uvolněnou pracovní atmosféru a fajn kolegy
  • Zaměstnání ve stabilní firmě s minimální fluktuací zaměstnanců
  • Služební vozidlo i pro soukromé účely
  • Notebook nebo PC dle preference
  • Mobilní telefon
  • Výhodné tarify na volání i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na stravování
  • Parkování v areálu firmy
  • Odpovídající a férové mzdové ohodnocení
  • Čtvrtletní odměny na základě dosažených výsledků
  • 4 týdny dovolené, za každý další odpracovaný rok jeden den dovolené navíc (max. 5 dnů)
  • Společné firemní akce
  • Odměny k pracovnímu jubileu

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání, nejlépe strojní nebo stavební
  • Znalost MS Office (ostatní firemní SW naučíme)
  • Základy ACad vítány
  • AJ - středně pokročilý
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Ochotu učit se nové věci
  • Flexibilitu, chuť pracovat a cestovat
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost
STOW ČR, s.r.o.
Adresa
Hněvkovského 30/65, Brno – Komárov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.