Jsme stavební společností s působností v ČR i zahraničí. Smyslem naší práce je realizovat kvalitní projekty a odvádět tu nejlepší práci, a rádi mezi sebe přijmeme kolegy, kteří ve svém povolání směřují za stejným cílem. Náš tým tvoří téměř 500 kolegů a zároveň jsme součástí skupiny VINCI, světového lídra v oblasti stavebnictví a koncesí.

Účetní

Jsme skuteční odborníci na mostní stavby. Jako jedni z mála v České republice realizujeme segmentové a velké monolitické mosty. Na stavebním trhu působíme více než 60 let a dlouhodobě jsme součástí významných projektů v ČR i zahraničí, za výsledky naší práce pravidelně získáváme odborná ocenění. Nyní hledáme kolegu/kolegyni, který posílí naše účetní oddělení a bude se na dalších skvělých projektech podílet s námi...

VAŠE HLAVNÍ ÚKOLY V SMP CZ:

  • Samostatně pořizovat, likvidovat a zaúčtovat dodavatelské i odběratelské faktury
  • Kontrolovat pokladní doklady
  • Archivovat účetní dokumentaci
  • Pořizovat interní účetní doklady


VAŠE OSOBNOST:

Máte velmi dobré organizační schopnosti a dokážete pracovat samostatně. Dobře vycházíte s kolegy, případné nesrovnalosti nebo problémy řešíte vstřícně, ale efektivně. Máte přirozený smysl pro pečlivost a důslednost.


VZDĚLÁNÍ A ZNALOSTI

  • SŠ ekonomického zaměření nebo znalosti na odpovídající úrovni
  • Znalost podvojného účetnictví a účetních předpisů
  • PC dovednosti na uživatelské úrovni (MS Office – Excel, Word, Outlook)
  • Orientace v programu Helios Green výhodou


JAK SE VÁM BUDE PRACOVAT V SMP CZ?

Stanete se součástí fajn a rozmanitého kolektivu. Budete spolupracovat se špičkovými odborníky, kteří jsou s námi 20 let i s čerstvými absolventy. Přímo v účtárně budete sdílet kancelář se 3 kolegyněmi. Nejvíc ale budete v kontaktu s kolegy na stavbách (telefonicky a prostřednictvím e-mailu) a externími partnery.


Informace o pozici

Společnost
SMP CZ, a.s.
Adresa
Vyskočilova 1566, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.