REKLAMIX s.r.o. digitální tiskové studio hledá parťáka/ parťačku na pozici grafika/grafičku pro výrobu reklamy.

Baví Vás grafika a nebojíte se techniky? Tak jste ten koho hledáme!

Co Vás čeká?

zpracování a návrh tiskovin reklamních cedulí, billboardů, reklamy na auta, tisk na velkoplošné tiskárně.

Co požadujeme:

  • znalost, Illustrator, InDesign, Photoshop, verze CC na PC
  • znalost předtiskové přípravy výhodou
  • týmovou spolupráci a úsměv na tváři
  • schopnost zvládat stresující tempo a plnit termíny
  • praxe ve výrobě reklamy výhodou, ne však podmínkou

Hodnědůležitá je 90% dovednost v programech Ilustrátor a Indesign + Photoshop

ostatní Vás rádi naučíme.

Nabízíme:

  • odpovědnou a stabilní práci v menším přátelském kolektivu
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní začátek/ konec pracovní doby

Své životopisy prosím zasílejte na uvedený kontakt. Těšíme se na osobní setkání.

Společnost
REKLAMIX s.r.o.
Adresa
Sokolovská 105/76, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

REKLAMIX s.r.o., Martin Dušek
604 283 880