Co vás čeká

Povedeme tě! Nenecháme tě v tom! Věnujeme ti stejnou starost a péči, kterou jiní věnovali při našem příchodu nám. Poskytneme ti cenné rady a doporučení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme znalost programování v C/C++ a zkušenosti s vytvářením desktopových aplikací pod Windows.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je znalost AutoCAD formátů DXF/DWG, orientace ve správě zdrojů SVN, programování v C#.

Co vám můžeme nabídnout

Chceš to zkusit? Neváhej, správná chvíle je zde. Jestli máš zájem budovat si kariéru v jedné z největších světových firem, zaměřených na softwarové řešení pro průmysl a stavebnictví, chceme o tobě vědět!

Společnost
GRAITEC s.r.o.
Adresa
Jeremenkova 1160/90a, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.