Jsme personálně poradenská společnost, pozice, které inzerujeme, hledáme pro naše klienty, společnosti české i nadnárodní, od velkých korporací po menší zastoupení i start-upy. Pokud se přesně v této konkrétní pozici nenajdete, neváhejte se na nás obrátit, zda nemáme pozici jinou, kterou tu neinzerujeme. Děkujeme.

UX Designer

Pro našeho Klienta Českou obchodní společnost hledáme člověka na níže uvedenou pozici

Co vás čeká

  • analýzy, identifikace a návrhy zlepšení webových stránek a aplikací
  • návrh struktury, prototypu a obsahu webových stránek a aplikací
  • testování s uživateli, zákazníky, měření efektivity
  • řízení projektu redesignu webových stránek
  • spolupráce pouze dlouhodobého charakteru

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • min. SŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe s oblastí UX, výhodou zkušenost s UI
  • znalosti webové analytiky, prototypování uživatelských rozhraní, Google Analytics
  • zkušenost s uživatelským testováním, optimalizací webu z pohledu zákazníka a zjišťováním nedostatků aplikací
  • velmi dobré analytické, koncepční a logické uvažování
  • velmi dobré komunikační dovednosti

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • multisport karta
  • kurzy anglického jazyka plně hrazené zaměstnavatelem
  • interní vzdělávací programy
  • notebook

Společnost
Seven Reasons s.r.o.
Adresa
Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Seven Reasons s.r.o., Václav Radojčić
777 870 727