EKOL, spol. s r.o. je flexibilní, rychle se rozvíjející česká společnost založená v roce 1991, která je v současné době respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie.
Po vstupu strategického partnera Shaangu rozšířila své oblasti dodávek parních a spalovacích turbín, kotlů a energetických celků vedle států Evropy a severní Afriky také na ekonomicky významný trh Číny.

Výpočtář – programátor

Náplň práce

· Termické výpočty tepelných cyklů parních turbín

· Vývoj semi-automatického software pro potřeby projektu unifikace parních turbín

ð kontinuální upgrade UI aplikace pro návrh parních turbín na platformě Basic

ð kontinuální rozšiřování funkcionality této aplikace

ð tvorba databáze realizovaných a unifikovaných komponent parní turbíny a její implementace do této aplikace

· Zapojení se do řešení inovativních vývojových úkolů útvaru VaV

Požadujeme

· SŠ nebo VŠ technické zaměření

· základní znalost výpočtů tepelných cyklů

· základní znalost jazyku Basic, VBA a SQL

· základní znalost angličtiny

· Ochotu učit se

· Schopnost nést odpovědnost

· Samostatnost a iniciativu

Uvítáme

· zkušenosti s návrhy tepelných cyklů parních turbín

· zkušenosti s vývojem aplikací

· znalost jazyka Python a C# na platformě .NET Framework

· komunikativní znalost angličtiny, znalost čínštiny výhodou

Nabízíme

· Zajímavou práci s možností seberealizace

· Školení, semináře, atp.

· Možnost „osahat“ si parní turbínu v naší výrobě a spojit si tak virtualitu s realitou

· Motivační systém odměňování

· Jazykové kurzy

· Pružná pracovní doba

· 5 týdnů dovolené

· Příspěvek na penzijní a životní pojištění

· Příspěvek na stravování

· Zaměstnanecké sportovní akce

Společnost
EKOL, spol. s r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Technika a vývoj, SW architekt, Správce aplikačního SW, Support IS, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EKOL, spol. s r.o., Irena Nejedlá
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.