Společnost Domat Control System, člen skupiny ČEZ ESCO, zabývající se inteligentním systémem pro měření a regulaci budov hledá kolegu do technického oddělení. Na věku nezáleží – rádi se uvidíme s čerstvými absolventy, ale i zkušenějšími techniky - důležitá je pro nás ochota se učit. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, profesní rozvoj, volnou pracovní dobu a další zaměstnanecké benefity.

Projektový manager / Projektant

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Vzdělání umožňující získání §5, vyhl. 50/78
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu cestovat v rámci ČR a učit se novým technologiím
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost
  • Technické myšlení

Výhodou:

  • Znalost či přehled v oboru automatizace budov a řídicích systémů
  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti se silnoproudem/slaboprodem/MaR
  • Znalost některého s CAD programů
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni čtení technické dokumentace
  • Autorizace v oboru ČKAIT
  • Projektování v E-plan, AutoCAD

Náplň práce:

  • Návrh elektrotechnického řešení MaR
  • Řízení dodávky MaR pro konkrétní stavby budov
  • Tvorba projektové dokumentace MaR (měření a regulace), elektro
  • Technická podpora pro jednání se zákazníky
  • Zpracování podkladů pro tvorby nabídek
  • Komunikace se zákazníky a s dodavateli
  • Účast na projekčních schůzkách v rámci ČR
  • Vedení a kontrola realizace projektů MaR

Společnost
Domat Control System s.r.o.
Adresa
U Panasonicu 376, Pardubice – Staré Čívice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Project Manager, Technik v energetice, Vývojový inženýr, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.