Značka Yves Rocher se zrodila v roce 1959 z vize pana Yvese Rochera, který věřil v kosmetiku založenou na rostlinné bázi, která by zpřístupňovala krásu všem ženám.

Pan Yves Rocher propojil znalosti přírody s vědeckým výzkumem a s cílem dostat do svých výrobků nejúčinnější rostlinné výtažky. Svou filozofii zároveň opřel o podporu zdravého životního prostředí.

Značka Yves Rocher je pěstitelem, výrobcem a distributorem Již více než 50 let využívá blahodárných účinků rostlin ve prospěch ženské krásy. Zároveň aktivně chrání životní prostředí a zajišťuje vysokou kvalitu a ochranu svých výrobků.

Pro centrálu YVES ROCHER sídlící v centru Prahy hledáme kolegu/ kolegyni na pozici

Specialista/ka Tréninku

Náplň práce:
- provádění všech typů školení pro kosmetické poradkyně a pro vedoucí obchodu Yves Rocher
- řízení týmu školitelů
- nastavování strategie provozních školení
- organizace a hodnocení znalostních testů

Požadujeme:
- praxi v oboru a schopnost učit se
- dynamickou osobnost s perfektními prezentačními schopnostmi
- dobrá znalost AJ, základní znalost francouzského jazyka výhodou

Nabízíme:
- přátelský kolektiv
- zaměstnanecké benefity
- zázemí stabilní společnosti

V případě zájmu nám zašlete své CV

Společnost
YVES ROCHER spol. s r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Francouzština (Mírně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Zařazeno: Personalistika a HR, Prodej a obchod, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

YVES ROCHER spol. s r.o., Alexandra Gašpierik