Společnost Dehtochema-TN a.s. se sídlem v Bělé pod Bezdězem, patřící mezi nejstabilnější dodavatele hydroizolačních materiálů v ČR. Do svého týmu přijme nového kolegu/ kolegyni na pozici regionální manažer pro rozvoj Rakouska a DIY marketů v ČR (OBI, Hornbach, atd.).

Náplň práce:

Péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí v AT, rozvoj spolupráce se stávajícími DIY markety v ČR a AT, (ideální bydliště Jižní Morava, Jižní Čechy)

Prezentace společnosti a rozvoj nových produktů

Budování dlouhodobých obchodních vztahů

Sledování situace na trhu, mapování aktivit konkurence a zjišťování potřeb zákazníků

Požadujeme:

Ukončené SŠ vzdělání

ŘP skupiny B

Němčina na komunikativní úrovni slovem i písmem PODMÍNKOU

Uživatelskou znalost práce na PC, Word, Excel, Internet

Praxe v prodeji stavebnictví VÝHODOU NIKOLIV PODMÍNKOU

Příjemné a reprezentativní vystupování

Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, prezentační dovednosti

Samostatnost, flexibilitu

Zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

Zázemí stabilní úspěšné obchodní společnosti

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Motivující finanční ohodnocení skládající se z pevné a z pohyblivé části vázané na prodejní cíle

Komplexní proškolení a technickou prodejní podporu

Auto, notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům

Týden dovolené navíc

Podpora sportu, kultury, zdravého životního stylu

Nástup možný ihned

Společnost
DEHTOCHEMA - TN a.s.
Adresa
Rakousko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Manažer partnerského prodeje, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

DEHTOCHEMA - TN a.s., Veronika Šubrtová
737 226 137