Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici

IT Student – rozvoj intranetu EGAP (DPP)

Požadujeme

• analytické a logické myšlení
• odpovědnost, spolehlivost a pečlivost
• znalost AJ (min. pro čtení a práci s technickou dokumentací)
• student druhého a vyššího ročníku VŠ
• ověřitelná praxe u 1-2 projektů ve vývojovém prostředí Joomla! popřípadě WordPress v posledních 3 letech
• dobrá komunikační úroveň

Výhodou

• výborná znalost vývojových prostředí Joomla! popřípadě WordPress nebo i jiných srovnatelných technologií
• znalost relační databáze SAP Sybase 15 či jiné SQL databáze
• pokročilejší znalost tvorby webových stránek

Náplň práce

• návrh nového intranetu společnosti v technologii Joomla! popřípadě WordPress
• tvorba intranetu ve vybrané technologii
• návrh intranetu se zaměřením na vnitřní komunikaci v EGAP, úzká spolupráce s odborem PR a marketingu (novinky, články, ankety, blogy, diskuzní fóra, event. publikace časopisu či souhrny z denního tisku)
• předpokládaná doba řešení je cca 5 měsíců
• časově ohraničený projekt, nicméně dlouhodobá spolupráce možná

Nabízíme

• dohodu o provedení práce (2 dny v týdnu) se zohledněním studijního plánu
• rozmanitou a zodpovědnou práci v zázemí jediné instituce svého druhu v ČR
• možnosti osobního a profesního rozvoje
• příjemné pracovní prostředí
• prostor pro vlastní inovace a nápady

Odpovědi na inzerát a životopisy zasílejte do 24. 2. 2019.

Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Halušková

EGAP jako správce osobních údajů zpracovává pro účely výběrového řízení osobní údaje v souladu s platnými právními předpisy, zejména Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Základní informace o zpracování osobních údajů pro účely výběrového řízení je uvedena na https://www.egap.cz/cs/ou-vyberova-rizeni-volne%20pracovni%20pozice.

Společnost
EGAP
Adresa
Vodičkova 701/34, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.