Společnost Wiegel působí na českém trhu od roku 1998 jako dceřinná společnost německé korporace. V ČR provozuje 6 a v SR 2 závody poskytující povrchovou úpravu žárové zinkování. Za 20 let působení na českém trhu se vypracovala mezi špičku ve svém oboru, je členem Asociace českých zinkoven. Pro rozšíření svého kolektivu hledáme:

Obchodní pracovník

Stabilní zahraniční firma Wiegel Žebrák žárové zinkování s.r.o. s dlouholetou tradicí v oboru povrchových úprav hledá nového pracovníka

Náplň práce:

- péče o stávající zákazníky a získávání nových

- cenová tvorba

- management kvality, řešení reklamací

- součinnost s vedoucím výroby při organizaci výroby

- součinnost s vedoucím údržby při opravách a údržbě závodu

Požadavky:

SŠ vzdělání

Organizační schopnosti

Znalost německého jazyka(mírně pokročilá slovem i písmem)

Aktivní přístup, samostatnost při řešení zadaných úkolů, technické myšlení.

Týmového ducha, komunikativnost a asertivitu.

Znalost MS Office(Word, Excel, Outlook)

Řidičský průkaz sk. B(aktivní řidič)

Výhodou:

Obchodní praxe

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení(fixní plat + prémie)

- možnost seberealizace a profesního růstu(školení, kurzy)

Zaměstnanecké benefity:

- prémie

- příspěvek na stravování

- volnočasové benefity

- týden dovolené navíc

- příspěvek na dopravu

- odměny při jubileu a další

Společnost
Wiegel Žebrák žárové zinkování s.r.o.
Adresa
Za Dálnicí 509, Žebrák
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Za Dálnicí 509, 26753 Žebrák, Česká republika
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.