GS1 Czech Republic je jediným autorizovaným subjektem pro správu standardů GS1 na území ČR. Zabýváme se standardy pro automatickou identifikaci, komunikaci a sdílení dat v oblasti maloobchodu, logistiky, průmyslu a zdravotnictví.

Junior Product Manager

Stručný popis pracovní pozice - Junior manažer datových služeb

Kompletní péče o svěřený produkt (GDSN) včetně technické a projektové podpory. Účast na souvisejících projektech dle potřeby a podpora implementace standardů GS1 obecně. GDSN je síť elektronických katalogů pro sdílení produktových kmenových dat. Vhodné pro kandidáty se znalostmi a dovednostmi na pomezí businessu a informačních technologií.

Co vás čeká

  • Zaškolování nových a podpora stávajících uživatelů
  • Tvorba dokumentace a dalšího obsahu (web, články, relevantní sociální média)
  • Spolupráce na marketingu GDSN
  • Správa datového modelu pro ČR a související úpravy uživatelského rozhraní včetně překladů
  • Péče o datovou kvalitu
  • Aktivní účast v relevantních pracovních skupinách
  • Analytická podpora souvisejících projektů/produktů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání (vhodné pro absolventy) či SŠ s maturitou za předpokladu relevantních pracovních zkušeností
  • Velmi dobrá angličtina slovem i písmem
  • Velmi pokročilá znalost MS Excel
  • Výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti
  • Orientace v IT/IS
  • Analytické myšlení
  • Iniciativní přístup k práci a smysl pro zodpovědnost
  • Schopnost týmové spolupráce i samostatného uvažování

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Základy XML, datového modelování a VBA (Makra v Excelu)
  • Znalost prostředí retailu a logistiky

Co vám můžeme nabídnout

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti s napojením na globální standardizační organizaci
  • Dobré platové podmínky a firemní benefity
  • Kombinace atmosféry práce v malé (ČR) a velké (zahraniční centrála) společnosti
  • Možnost zapojení do mezinárodních projektů
  • Různorodá náplň práce vzhledem k malému týmu
  • Jsme nezisková a neutrální organizace
  • Slušné pracovní prostředí v blízkosti centra (žádný open space)
  • Možnost profesního růstu

Společnost
GS1 Czech Republic
Adresa
Na Pankráci 1618/30, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

GS1 Czech Republic, Tomáš Tlučhoř
+420 725 096 098