Zaměstnáme nového kolegu pro správu E-shopu. Jsme rychle se rozvíjejícím e-shopem s nábytkem. Hledáme kolegu, který pro nás zajistí SEO a PPC. Požadujeme samostatnost.

Náplň práce:

  • Správa SEO optimalizace
  • Příprava a zpracování PR článků
  • Orientace v oblasti SEO Optimalizací
  • Analýza webu návrhy na zlepšení SEO optimalizace
  • Správa PPC Kampaní
  • Tvorba nových PPC kampaní Google/Seznam/Facebook atd
  • Audit XML feedu pro zbožové porovnávače
  • Správa stávajících PPC kampaní
  • Vyhodnocování kampaní a příprava doporučení pro další zlepšení
  • Analýza webu, tvoření nových PPC kampaní, doporučení klíčových slov
  • Nutná zkušenost se správou kampaní v internetových reklamních systémech (AdWords, Sklikk) s využitím Google Analytics

Je pro nás důležité:

  • Samostatnost
  • Zkušenosti s náplní práce
  • Pozitivní naladění, kreativní mysl
  • Dobrá znalost oboru, na starosti budete mít pouze náš e-shop, proto nejedná se o práci na nárazových kampaních, ale o soustavnou, dlouhodobou práci pouze pro náš eshop
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Plat: 29-45.000 měsíčně + odměna za výsledky
  • Samostatnou a kreativní práci v online marketingu
  • Kanceláře v centru Olomouce
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Plný úvazek (160 hodin)

V naší společnosti budeš Guru v této oblasti, proto nám záleží na tom, aby ses rozvíjel/a – školení v oboru

PRÁCE NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR, ne brigáda. Praxe výhodou.

Průběh výběrového řízení:

Životopisy nám zašlete prostřednictvím tlačítka odpovědět. Prosíme o průvodní dopis s informací o předchozí praxi.

Do 25.2.2018 bude probíhat výběrové řízení. Vyhovující uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru telefonicky.

Společnost
LUDOM NÁBYTEK s.r.o.
Adresa
Křížkovského 843/5, Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 29 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, IT analytik, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel