Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Vedoucí Domova Betlém

Vedoucí Domova Betlém v Kloboukách u Brna

Správní rada Diakonie ČCE - střediska BETLÉM vyhlašuje výběrové řízení na místo:

s předpokládaným nástupem 04-05/2019 - počítáme s minimálně dvouměsíčním zaškolením.

Zřizovatelem střediska BETLÉM je Diakonie Českobratrské církve evangelické. Středisko provozuje pět zařízení sociálních služeb v regionu Hustopečska na Jižní Moravě. Domov Betlém v Kloboukách u Brna poskytuje domov a potřebnou péči osobám s těžkým tělesným postižením. V současnosti probíhá realizace projektu vybudování nového Domova Betlém formou novostavby umístěné ve stávajícím areálu (otevření je plánováno na červenec 2020). Podrobné informace o středisku BETLÉM a o Domově Betlém viz www.betlem.org (a také www.novybetlem.eu).

Náplň práce:
a) Komplexní vedení sociální služby a přímé práce s jejími uživateli
b) Odpovědnost za plnění standardů kvality sociálních služeb a vytváření příslušné metodiky

(ve spolupráci se sociální pracovnicí a vedoucí úseku sociální práce)
c) Vedení týmu pracovníků, plánování směn, zajišťování dalšího vzdělávání
d) Organizování běžného provozu zařízení sociálních služeb
e) Odpovědnost za svěřený majetek a plnění rozpočtu
f) Kontakt s externími odborníky a konzultanty

Požadavky na uchazeče:
a) Vzdělání a praxe: min. SŠ s maturitou

b) Manažerské dovednosti, zkušenost s vedením lidí a pracovního kolektivu (min. 3 roky)
c) Znalost problematiky sociálních služeb (nejen podle zákona č. 108/2006 Sb.)
d) Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC
e) Aktivní řidič-řidička (ŘP skupiny “B“)
f) Předchozí praxe v sociálních službách zásadní výhodou
g) Zkušenost s lidmi se zdravotním postižením zásadní výhodou

Další předpoklady uchazečů:
a) Osobnostní zralost, psychická stabilita
b) Organizační a praktické schopnosti,
c) Komunikativnost a flexibilita, schopnost týmové spolupráce
d) Vysoká pracovní výkonnost a ochota učit se novým věcem
e) Ochota řídit se hodnotami Diakonie ČCE a akceptovat obecné křesťanské hodnoty

f) Uchazečům se vážně doporučuje navštívit Domova Betlém a seznámit se s jeho činností, a to po domluvě s jeho současným vedoucím RNDr. Martinem Křížem (tel. 739 244 837).

Úspěšným uchazečům nabízíme:
a) Práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu
b) Velkou míru samostatného rozhodování
c) Mzdu odpovídající vykonávané funkci
d) Týden dovolené navíc (tj. 5 týdnů dovolené celkem)
e) Zvýhodněné mobilní služby v síti T-Mobile
f) Podporu celoživotního vzdělávání

Přihláška do výběrového řízení musí minimálně obsahovat:
• Strukturovaný životopis
• Motivační dopis (proč se ucházím právě o toto místo).
• Úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
• Kopie dokladů o dalším vzdělání a absolvovaných kurzech, pokud jsou uvedeny v životopisu.
• Uvedení kontaktů, na kterých je možné vyžádat si reference o předchozí praxi
• Úředně ověřený výpis z trestního rejstříku ne starší než 3 měsíce.

Přihlášku do výběrového řízení je třeba odeslat nejpozději do 18.2.2019 na adresu:
Diakonie ČCE - středisko BETLÉM, ředitel Petr Hejl, Morkůvky 149, 691 72 Klobouky u Brna.

Adresa
Císařova 394/27, Klobouky u Brna
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie ČCE - středisko BETLÉM, Petr Hejl
777 936 580
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.