FOKUS Vysočina, z.ú přijme kolegu/kolegyni na pozici sociální pracovník/speciální pedagog do Sociálně terapeutické dílny Bludiště v Chotěboři

Náplň práce: přímá práce s lidmi s mentálním, tělesným nebo kombinovaným postižením, se zaměřením na jejich podporu při získání, obnovení či udržení pracovních návyků a dovedností, vedení týmu pracovníků, tvorba metodik a pracovních postupů, podíl na rozvoji služby

Nabízíme: 1,0 úvazku, zajímavou a kreativní práci, uplatnění ve stabilní organizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje. Nástupní mzda 23 000, osobní ohodnocení a prémie po zapracování.

Požadujeme: odbornou způsobilost dle Zákona č. 108/2006 Sb. (§ 110), trestní bezúhonnost, pozitivní a empatický přístup k lidem s mentálním a kombinovaným postižením, jejich podpora a vedení k samostatnosti, schopnost pracovat v týmu, zodpovědný a aktivní přístup k práci, ovládání PC, kreativitu a ochotu učit se nové věci, řidičský průkaz sk. B.

Praxe v sociálních službách ve vedoucí pozici a s lidmi s mentální, tělesným či kombinovaným postižením výhodnou.

Nástup možný od 1. 5. 2019

Profesní životopis a motivační dopis zašlete do 15. 2. 2019 odpovědí nebo na adresu střediska Chotěboř, Kosmonautů 262, 583 01 Chotěboř.

Další informace na tel: 777 151 499

Společnost
FOKUS Vysočina, z.ú.
Adresa
Úzká 290, Chotěboř
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.