Globální firma nabízí externí spolupráci zkušenému programátorovi pro pracoviště Praha – Chodov. Možnost výjimečného výdělku i po práci, o víkendech, z domova. Interní spolupráce možná.

Programátor HW-SW_ARM – i externě

Popis pozice:

Samostatné řešení vývojových úkolů
Vývoj a programování SW aplikací
Možnost vedení týmu programátorů

Požadavky

Zkušenost s programováním mikrokotrolerů typu ARM
(procesory STM32F4xx -L4xx) v C/C++, vývojové prostředí KEIL nebo Atollic

Zkušenosti s návrhem DPS v prostředí Eagle (příp. Altium )
VŠ/SŠ elektrotechnického, nebo IT zaměření

Nabízíme

Spolupráci v perspektivním oboru
Mimořádné finanční ohodnocení
Flexibilní pracovní dobu
Zahájení spolupráce možno ihned

Společnost
FUTURE PRODUCT DESIGN akciová společnost
Adresa
Hvožďanská 2053/3, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Hvožďanská 2053/3, 14800 Praha – Chodov, Česká republika
+420 234 374 531